Komplexná obnova bytových domov KOŠICE:DNES

Publikované 1. 8. 2018 13:15
← NaspäťHľadáte spoľahlivú košickú firmu, ktorá by zrekonštruovala váš byt, blok či dom? MV BUILDING, s.r.o. bude určite tou správnou voľbou. V ponuke totiž majú komplexné služby týkajúce sa obnovy priestorov na bývanie. 

Komplexná obnova prináša trvalé a zásadné zlepšenie technických a úžitkových vlastností. Pôvodne nevzhľadné budovy sa premyslenou rekonštrukciou premieňajú na krásne objekty. Obnovené budovy tým menia aj vzhľad lokalít, v ktorých stoja.

Sme špecialisti

MV BUILDING, s.r.o. sa od svojho vzniku špecializuje na komplexné obnovy bytových domov. „Naši pracovníci sú špecialisti ako na prípravné práce, tak na samotný výkon práce. Sú školení teoreticky ale aj prakticky, aby zvládli aplikáciu rôznych materiálov a zatepľovacích systémov. Pre svojich klientov vieme zabezpečiť kompletné služby, takpovediac na kľúč. Od projektu a vybavenia stavebného povolenia, cez realizáciu až po kolaudáciu stavby. Realizácia spočíva v zateplení obvodových múrov, sanácií lodžií a balkónov, výmene okien a dverí, až po rekonštrukcie striech. Bez problémov vybavíme všetky doklady, ktoré sú potrebné. Vieme zabezpečiť aj obnovu spoločných priestorov, výmenu rozvodov teplej a studenej vody, ale aj elektroinštalácie,“ hovorí Ing. Michal Vejačka, majiteľ a konateľ MV BUILDING, s. r. o. 

Výrazná úspora

Komplexnou obnovou získate výraznú úsporu nákladov za vykurovanie a údržbu. V niektorých prípadoch sa podarí znížiť náklady až na polovicu. Financovanie je možné komerčným úverom,alebo aj požiadaním o úver zo Štátneho fondu rozvoja bývania (ŠFRB), kde sa dá dosiahnuť až nulový úrok.

Posúdime, naprojektujeme, zhotovíme

V záujme všetkých obyvateľov domu dbá firma MV BUILDING, s.r.o. na to, aby rekonštrukcia bola ekonomická, ekologická a efektívna. Preto je dôležité hneď na začiatku premyslieť pár dôležitých vecí. To znamená, že je nutné vedieť, v akom stave je statika, zábradlia lodžií, strecha, inštalácie, výťahy a podobne. „Podľa toho budeme vedieť, čo všetko je nutné opraviť. Dôležitý je tiež energetický audit a kvalitne spracovaný projekt,“ zdôrazňuje Michal Vejačka a dodáva, že všetky tieto služby vie jeho firma bez problémov zabezpečiť. 

Kvalita na prvom mieste 

V neposlednom rade kladie MV BUILDING, s. r. o. dôraz aj na používanie kvalitných materiálov a modernej technológie. „Netreba zabúdať, že kvalita niečo stojí. To však neznamená, že je potrebné si vybrať tú najvyššiu cenovú ponuku. Už dávno neplatí, že to, čo je najdrahšie, je najlepšie. Pozor si treba dať aj na najlacnejšie ponuky, pretože za málo peňazí sa nedá zabezpečiť kvalitný materiál ani šikovní pracovníci. Naša kvalitná práca má svoju cenu, tá je väčšinou dobrá a je niekde v strede ponúkaného spektra služieb,“ uzavrel M. Vejačka.


MV BUILDING, s.r.o. ponúka:
Pridať komentár:
Hľadaj v blogu

Zdieľanie