Stavebná spoločnosť, ktorá má srdce KOŠICE:DNES

Publikované 28. 7. 2018 21:06
← Naspäť

Stavebná spoločnosť, ktorá má srdce

Kvalita, odbornosť a skúsenosti sú pre MV BUILDING, s.r.o., základom

Plánujete si postaviť nový dom? Chcete zrekonštruovať svoje bývanie alebo ho po- trebujete zatepliť? Zverte svoj domov do rúk odborníkom, ktorí vám ponúknu kom- plexné stavebné služby - od vypracovania projektu až po realizáciu stavieb. Ušetrite svoj čas a nervy. Nechajte to na profesio- nálov.

MV BUILDING, s.r.o. , je mladá, dynamická spoločnosť, ktorú založili s cieľom ponúkať realizáciu stavieb každého druhu. Jej hlav- nou špecializáciou sú komplexné obnovy bytových domov.

Profesionálny prístup a dlhoročné skúsenosti

Vďaka odborným skúsenostiam a pracov- nému nasadeniu MV BUILDING, s.r.o. , do- káže zrealizovať akékoľvek stavebné práce, a to od základov. Cez interiér až po strechu.

Spoločnosť je postavená na dlhoročnej stavebnej praxi jej majiteľa a konateľa Ing. Michala Vejačku, ktorý je profesionálom vo svojom odbore. Študoval na Sta- vebnej fakulte Technickej univerzity v Ko- šiciach, kde si uvedomil, že sa stavebníctvu chce naplno venovať. Skúsenosti, ktoré rokmi nadobudol, dnes uplatňuje pri svojej práci. „Sme rma, ktorá má srdce. Individuálne pristupujeme ku každej jednej z požiadaviek našich klientov a snažíme sa s nimi vybudovať vzájomnú dôveru, pretože spokojnosť zákazníka je pre nás najväčšou odmenou,“ hovorí Vejačka.

Hlavnou špecializáciou MV BUILDING, s.r.o.,
sú komplexné obnovy bytových domov

Majiteľ spoločnosti je rodený Košičan a aj to je jeden z dôvodov, prečo z tohto mesta neodišiel, ale rozhodol sa tu zostať a pomáhať svojimi vedomosťami a skúsenosťami východniarom. Spoločnosť poskytuje svojím klientom vysokokvalitné služby a zakladá si na dobrých vzťahoch so zákazníkmi. Jej základom je kvalita, odbor- nosť a skúsenosti.

Zabezpečí všetko, čo potrebujete

Ich cieľom je takisto komplexnosť dodáv- ky stavebného diela, ktorá spočíva nielen v jeho realizácii, ale aj v projektovej činnosti a inžinieringu. Pod MV BUILDING, s.r.o. , spadá viacero aktivít - realizácia stavieb na kľúč, rekonštrukčné práce a v neposled- nom rade inštalácia zatepľovacích a fasád- nych systémov. Firma pripravuje projekty na stavebné povolenie a stavbu následne zrealizuje. Všetky práce sú pod odborným dohľadom stavbyvedúceho. MV BUILDING, s.r.o. , ponúka aj poradenskú a konzultačnú pomoc. Vo svojom portfóliu má aj obchod- nú činnosť, ktorá zabezpečí komplexnú dodávku stavebných materiálov či technológií, a sprostredkuje kúpu i predaj pozemkov a nehnuteľností.              (ML) Pridať komentár:V

viwagiya

http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/ - Prednisone Online 23 http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/

Hľadaj v blogu

Zdieľanie