S MV BUILDING zrekonštruujete bez problémov KOŠICE:DNES

Publikované 1. 8. 2018 14:05
← Naspäť


Pri rekonštrukcii ponúka MV BUILDING, s.r.o., klientom aj odborné poradenstvo. 

Firma je spoľahlivým partnerom pri stavebných a rekonštrukčných prácach každého druhu. 

Všetko pod jednou strechou 

„V portfóliu našich služieb nájdete aj búranie priečok a stien, odstránenie starých omietok a dlažieb, betónovanie a stavbu stien z te- hál, sadrokartónu a ďalších materiálov. Bez problémov natiahneme sieťky a omietky, vy- maľujeme, položíme obklady a dlažby. Máme odborníkov na rekonštrukcie krovu, výmenu strešnej krytiny a tesárske práce,“ predstavu- je firmu Michal Vejačka, majiteľ a konateľ MV BUILDING, s.r.o. 

Spoločnosť si každého zákazníka veľmi váži, a preto sa snaží rekonštrukčné práce urobiť k jeho spokojnosti, podľa jeho predstáv a potrieb. 

Rady profesionála 

„O základných pravidlách, nových trendoch, kvalitných materiáloch a o celkovom návrhu na mieru ušitého riešenia vie určite najviac profe- sionál, ktorý uvedený odbor vyštudoval a dennodenne sa mu venuje,“ približuje M. Vejačka a dodáva, že veľakrát je pohľad na rekonštrukciu „z druhej strany“ iný a otvorí zákazníkom nové možnosti. 

 Pomôžeme s papiermi 

Ak sa chystáte rekonštruovať alebo upravovať svoj byt či dom, vo väčšine prípadov nebudete potrebovať stavebné povolenie. Postačí oba oznámenie stavebnému úradu. Pri väčších rekonštrukčných prácach vám však MV BUILDING, s.r.o., vie pomôcť s vybavovaním potrebných dokladov. 

Zákazníkom, u ktorých budú rekonštruovať a bude potrebné stavebné povolenie, ponúka spoločnosť kompletnú službu v podobe zais- tenia všetkých náležitostí spojených s projek- tom. Zaistenie všetkých potrebných vyjadrení a vybavenie stavebného povolenia či ohlásenie stavby trvá určitý čas, preto je potrebné s tým pri plánovaní rekonštrukcie rátať. 

„Takisto vieme poradiť a pomôcť spoločen- stvám vlastníkov bytov a nebytových priestorov pri vybavovaní príspevku zo Štátneho fondu rozvoja bývania napríklad pri zatepľovaní by- tového domu. Zástupcovia spoločenstiev tak môžu mať istotu, že všetko, čo zákon predpisuje, odovzdajú na kompetentnom úrade,” povedal Michal Vejačka.

(JV, MV) Pridať komentár:O

owafixiso

http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/ - Prednisone Without Prescription Prednisone Online http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/

Hľadaj v blogu

Zdieľanie